تلفن

۲۲۰۵۱۸۷۷ ، ۲۲۰۲۰۸۶۵ ، ۲۲۰۱۸۷۴۴ ، ۲۲۰۱۸۷۱۲ ، ۲۲۰۱۸۵۱۱

ایمیل

info@pstco.net pstco.transformer@gmail.com

فکس

۲۲۰۱۸۷۶۳

آدرس

تهران ، بلوارنلسون ماندلا ، ناهید شرقی ، پلاک ۲۰ ، واحد ۸ شرقی - کد پستی ۱۹۱۵۶۸۴۶۴۱
logo-mark-1

دوستان عزیز جهت پیگیری و پاسخگویی سریعتر , لطفا درخواستتان را به شماره 09122084906 واتساپ یا تلگرام نمایید.

با تشکر مدیریت عامل شرکت -شریفی

 

چنانچه سؤالی دارید یا با مشکلی روبه‌رو شده‌اید لطفا با ما تماس بگیرید. ما از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۷ به همه‌ی تلفن‌ها پاسخ می‌دهیم. شماره شما خارج از این زمان ثبت می‌شود و در اولین فرصت ، با شما تماس خواهیم گرفت. به ایمیل‌ها معمولاً ظرف چهار ساعت ، و در موارد استثنایی ،‌ حداکثر یک روز کاری ، رسیدگی می‌شود.


  سولفور خورنده :

  • نفت خام معمولا حاوی ترکیبات گوگردی نیز می باشد که اکثر آنها در ضمن فرآیند های پالایش از نفت جدا می شوند. این پارامتر نشان دهنده مقادیر کم سولفور آزاد خورنده در روغن می باشد.
  • وجود سولفور خورنده در روغن منجر به ایجاد خوردگی حفره ای ورسوب سیاه در سطح مس عاری از پوشش در ترانسفورماتور می گردد که این مسئله مانع دفع حرارت از ترانسفورماتور و در نتیجه کم کردن کارایی آن می شود.
  • میزان گوگرد در روغن بستگی به فرآیند پالایش، درجه پالایش و نوع نفت خام دارد. این ماده معمولاً بصورت ترکیبات آلی در روغن بوده لیکن بصورت عنصر گوگرد نیز یافت می شود
  • دلیل وجود ترکیبات واکنش پذیر که در دماي بهره برداري ترانسفورماتور موجب خوردگی می شوند، پالایش ضعیف یا آلوده شدن روغن می باشد.
  • مولکولهاي روغن حاوي گوگرد ممکن است در دماهاي نسبتا بًالا تجزیه شده، با سطح فلزي واکنش داده و تشکیل سولفیدهاي فلزي بدهد.
  • این واکنشها می تواند در تجهیزات قطع و وصل کننده اتفاق افتاده و بر رسانایی کنتاکتها تاثیر بگذارد.

  روش تست: یک تیکه مس را در ظرف حاوی 25 میلی لیترروغن گذاشته ودر دمای150 درجه سانتیگراد وبه مدت 72 ساعت درآون می گذاریم.مس نباید سیاه وتیره شود اگر تیره شد روغن سولفور خورنده دارد.

  • با افزودن روغن NYpass  (هر 1000لیتر روغن ترانس 1 لیتراضافه شود) مشکل حل می شود.

  corrosive sulphurتست روغنکنترل کیفی