تلفن

۲۲۰۵۱۸۷۷ ، ۲۲۰۲۰۸۶۵ ، ۲۲۰۱۸۷۴۴ ، ۲۲۰۱۸۷۱۲ ، ۲۲۰۱۸۵۱۱

ایمیل

info@pstco.net pstco.transformer@gmail.com

فکس

۲۲۰۱۸۷۶۳

آدرس

تهران ، بلوارنلسون ماندلا ، ناهید شرقی ، پلاک ۲۰ ، واحد ۸ شرقی - کد پستی ۱۹۱۵۶۸۴۶۴۱
logo-mark-1

دوستان عزیز جهت پیگیری و پاسخگویی سریعتر , لطفا درخواستتان را به شماره 09122084906 واتساپ یا تلگرام نمایید.

با تشکر مدیریت عامل شرکت -شریفی

 

چنانچه سؤالی دارید یا با مشکلی روبه‌رو شده‌اید لطفا با ما تماس بگیرید. ما از شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۷ به همه‌ی تلفن‌ها پاسخ می‌دهیم. شماره شما خارج از این زمان ثبت می‌شود و در اولین فرصت ، با شما تماس خواهیم گرفت. به ایمیل‌ها معمولاً ظرف چهار ساعت ، و در موارد استثنایی ،‌ حداکثر یک روز کاری ، رسیدگی می‌شود.

    آزمون ولتاژ شکست روغن یکی از مهمترین آزمونهای ترانسفورماتور می باشد چراکه کاهش استقامت عایقی به کمتر از مقادیر ذکر شده در جدول فوق می تواند موجب شکستعایقی ترانسفورماتور و خطا برروی ترانسفورماتور شود

    کاهش ولتاژ شکست روغن یکیاز مهمترین دلایل  سوختن ترانسفورماتورهای توزیع شبکه است. متاسفانه به دلیل نقطه اشتعالو نقطه آتش پایین روغنٰ عایقی، خطای ترانسفورماتور می تواند همراه با آتش سوزی باشد.
    مجددا تاکید می شود: از آنجا که مطابق استاندارد IEC و همچنین استانداردهای ملی ایران انجامآزمونهای روغن برروی کلیه ترانسفورماتورهای بیشتر از ۲۵KVA الزامی استٰ، در صورت بروز هرگونه خطا و آتش سوزی بررویترانسفورماتور، که ناشی از عدم انجام آزمون روغن باشد، مسئولیت آن از لحاظ قانونیبرعهده بهره بردار ترانسفورماتور می باشد.
    لذا انجام آزمون ولتاژ شکست (حداقل هر ۵ سال یکبار برایترانسفورماتورهای توزیع و هرساله برای ترانسفورماتورهای قدرت) به بهره بردارانترانسفورماتور توصیه می شود

    کنترل کیفی